MarkaWorld.com

Çukurova Balkon’da yılbaşı fırsatı

SON Grup Şirketleri’nden Çukurova Gayrimenkul’un Kartal’da konumlanan deniz, adalar ve orman manzaralı projesi Çukurova Balkon, yılbaşına özel kampanyası ile dikkat çekiyor. Tüm daireleri “Balkon”lu olan Çukurova Balkon’dan peşinat ve KDV ödemeden daire sahibi olmak mümkün. Üstelik yılbaşı kampanyası kapsamında 0,70 faiz oranı ile 120 ay vade imkanı da sunuluyor.

Çukurova Balkon’da yılbaşı fırsatı
03 Kasım 2016 - 10:01 'de eklendi ve 1452 kez görüntülendi.

İnşaat sektöründe 23 yıldır prestijli projelere imza atan SON Grup bünyesindeki Çukurova Gayrimenkul’un “Balkon Hayatın Keyfidir” temalı projesi Çukurova Balkon, yılbaşı kampanyası ile ev sahibi olmak ya da yatırım yapmak isteyenlere cazip fırsatlar sunuyor. 19 ve 20 katlı iki bloktan oluşan ve 1+1’den 4+1’e kadar toplam 261 konuta sahip olan Çukurova Balkon’un yılbaşına özel kampanyası kapsamında; peşinat ve KDV ödemeden, 0,70 faiz oranı ve 120 aya vadeyle konut sahibi olma imkanı tanınıyor.

cukurova_balkon_5

Kartal Metrosu’na 600 metre, Kartal Adliye Sarayı’na 1,5 kilometre mesafede konumlanan Çukurova Balkon’da daireler büyüklüklerine göre 350 bin ila 1.300 bin TL arasında fiyatlarla satışa sunuluyor. İnşaatına Mayıs 2015’te başlanan ve Eylül 2017’de teslim edilmesi planlanan Çukurova Balkon’un örnek daireleri de görülmeye hazır.

cukurova_balkon_4

Deniz, adalar ve orman manzaralı balkon ve teraslar…

Merkezi konumunun yanı sıra deniz, adalar ve orman manzarasını da bir arada sunan Çukurova Balkon’da tüm dairelerde büyüklüğü oranında en az bir balkon bulunuyor. Bazı dairelerde iki ya da üç balkon, bazılarında ise 30 metrekareye kadar teras ya da 20 metrekareye kadar bahçe kullanım alanı yer alıyor.

cukurova_balkon_3

Yüzde 85’i yeşil alandan oluşan Çukurova Balkon’da 750 metrekarelik iki katlı kapalı sosyal tesis alanı mevcut. Projenin sosyal alanları içinde; açık yüzme havuzu, açık alanda tenis kortu, basketbol sahası, çok amaçlı saha, barbekü ve yürüyüş alanı yer alıyor.

cukurova_balkon_2

Hobi odası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve buhar odası, kafeterya, toplantı odaları, fotokopi odası, hobi odaları, kapalı otopark ise projenin diğer sosyal alanlarını oluşturuyor. Kapalı otoparklarda 1+1 ve 2+1 daireler için birer, 3+1 ve 4+1 daireler içinse ikişer araçlık park yeri bulunuyor. Kameralı güvenliğin bulunduğu projede, zemin katta bulunan depo alanları ardiye olarak kullanabiliyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER