MarkaWorld.com

Çimento Endüstrisi’nin İK yöneticileri HR Masters’ta buluştu

Çimento Endüstrisi İşverenleri Sendikası (ÇEİS), üye şirketlerin insan kaynakları yönetim altyapısını geliştirmek amacıyla, Türkiye İnsan Yönetimi Derneği PERYÖN işbirliği ile “HR Masters Sertifika Programı”nı başlattı. ÇEİS’e üye çimento şirketlerinin insan kaynakları yönetici ve yönetici adaylarına özel program, insan yönetimi alanında yetkinliklerin geliştirilmesini ve süreçlerin iyileştirilmesini amaçlıyor.

Çimento Endüstrisi’nin İK yöneticileri HR Masters’ta buluştu
28 Kasım 2016 - 9:07 'de eklendi ve 1359 kez görüntülendi.

ÇEİS’in Merkez Ofisinde ilk etabı başlayan “HR Masters Sertifika Programı”, potansiyele odaklı işe alım uygulamaları, yeni nesil insan kaynakları yönetimi, finansal ve analitik düşünme yeteneğini güçlendirme, iş ortağı insan kaynaklarında liderlik modeli, insan kaynakları analitik, insan kaynaklarında değişim ve ortak akıl, kurumsal çatışma ve stres, potansiyele odaklı stratejik insan yönetimi uygulamaları konularını kapsıyor. Eğitime katılan yönetici ve yönetici adayları PERYÖN tarafından sertifikalandırılıyor.

hr_2

PERYÖN’ün alanında uzman eğitmenleri tarafından verilecek olan “HR Masters Sertifika Programı”nın ikinci ve üçüncü etapları 2017 yılının ilk yarısında gerçekleştirilecek.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER