MarkaWorld.com
Markaworld

Sevgili Yengeçler, Saat 03:25 Güneş-Uranüs zorlu görünüm etkisinde, güvenli bir hayat kurmak ve huzurlu bir yaşam sürmek arzunuzu işaret ediyor. Gelişmelere, duruma iyi bakmak gerekiyor. Bu görünüm zorlanmaya neden olabilir.

Saat 08:41-11:10 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Kendinize ve başkalarına karşı sabırlı olmanızda yarar var. Çünkü bir konu üzerinde kesin bir sonuca varmak veya umduğunuz cevaplarla karşılaşmak pek kolay olmayabilir. Maddi açıdan her olasılığı göz önüne alarak hareket etmekte yarar var. Hani mümkünse ekonomik düşünmeyi tercih ederseniz sıkıntı yaşamamış olursunuz.

Saat 09:25 Güneş-Chiron olumlu görünümü, ilerlemek ve en yüksek noktaya çıkabilmek için öncelikle kendinize bir yol ve yöntem belirlemek gereği duyabilirsiniz. İçinizdeki ses, bir şekilde zirveye tırmanmanızı ve kendinizi ispat etmenizi söylüyor gibidir. Bazılarınız bu enerji altında, kısa süreli bir seyahate çıkabilir, kimileriniz bugüne dek bir türlü gerçekleştirme olanağı bulamadığınız bir arzunuzu yerine getirebilirsiniz. Bu etki altında iletişim ve haberleşme ön plandadır. Yardımseverlik duygunuz yükselir. Sizinle aynı din, dil veya kültür yapısına sahip insanlarla bir araya gelerek bir aktivitede buluşabilirsiniz.

Saat 11:10 itibariyle burcunuzda ilerleyecek Ay etkisi altında sizin için güvenlik unsuru son derece önemli hale gelir. Gün boyunca davranışlarınızda, dış görünümünüzde bunun yansımasını görmek mümkündür. Belki ilk anda etkiniz sezilmeyebilir, şöyle bir bakılıp geçilebilirsiniz fakat sürekli bulunduğunuz ortamda bir zaman sonra nezaketiniz, sakinliğiniz hissedilmeye başlanır. Siz de önce susmayı tercih edebilir, aradığınız güveni bulduğunuz anda kolaylıkla ortama uyum sağlayabilirsiniz.

Şans bir ömür sizden yana olsun. Kalben sevgilerimle,

floor
SON DAKİKA HABERLERİ