MarkaWorld.com
Markaworld

Sevgili Yaylar, Saat 03:25 Güneş-Uranüs mücadeleci görünüm etkisinde birileri adına hareket etmek kendinizden ödün vermek istemezsiniz. Çünkü bugüne dek yeteri kadar baskılandınız yeteri kadar birileri adına sustunuz. Şimdi sıra bende diyebilirsiniz. Ancak lütfen dikkatli olunuz.

Saat 08:41-11:10 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Tabii ki tedbirli ve dikkatli olmak gerekir. Özellikle iş ortaklığı veya ilişkideki problemler sakinlikle gözden geçirilmeden tepkide bulunmak pişmanlık yaratabilir.

Saat 09:25 Güneş-Chiron görünümü, bizi çocukluğumuza kadar götürüyor. Ailemiz, eski arkadaşlarımız, sevgilimiz, eşimiz dostumuz gözümüzün önünden tek tek geçiyor. Sonra şimdiyi düşünüyoruz. Eski ile aradaki farkı hüzünle karışık tespit etmeye çalışıyoruz. Değişenler var, aynı kalanlar da. Ancak şu var ki bu enerji, kendimizi huzur bulduğumuz yerde mutlu olacağımızı bize fısıldıyor. Bir çoğumuz nice zorluklarla bugünlere geldik. Bir kısmımız hala dikiş tutturabilmiş değiliz. Fakat evimiz sığındığımız bir liman gibi. Annemiz, babamız, kısaca ailemiz ve oturduğumuz yerle alakalı konular üzerinde düşünme gereği duyuyoruz. Bu enerji bizi böylesine hassaslaştırıyor ve geçmişi hatırlatarak hafiften hüzünlendiriyor. Destek bulmak, maddi-manevi anlamda güçlenmek istiyoruz.

Saat 11:10 itibariyle Yengeç burcunda seyrini sürdürecek Ay etkisi altında, içinizde korku ve kırılganlıklara yer vermeden sezgilerinizle yol alabilecek güce sahipsiniz. Ortak paylaşımlarınızı tamamlayan en önemli duygu, güvenceniz olacağından, ileriye yönelik her konuda aileniz veya sevdiğiniz kişilerden yardım görebilir ve yalnız olmadığınızı hissedebilirsiniz.

Şans bir ömür sizden yana olsun. Kalben sevgilerimle,

floor
SON DAKİKA HABERLERİ