MarkaWorld.com
Markaworld

Sevgili Teraziler, Saat 03:25 Güneş-Uranüs mücadeleci görünümü gelişen durumların bir hayli bizi etkilediğini gösteriyor. Mücadele hırsımız, bunca engele rağmen fazlasıyla yüksek. Gelişmeleri dikkatli takip edeceğiz.

Saat 08:41-11:10 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Bu zaman dilimi içinde, etrafınızdaki bazı aksaklıklar gözünüze kolaylıkla çarpar. Sizi sinirlendiren bir durum varsa bunu mutlaka halletmeliyim diye düşünebilirsiniz. Ancak boşluk etkisi altında olduğumuz için sakin olmakta yarar var.

Saat 09:25 Güneş-Chiron görünümü, hem sağlığınız konusunda hassas hem de iş hayatınızla ilgili meselelerde birkaç gün süreyle, fazla duyarlı davranabilirsiniz. İnsanlara elinizden geldiğince destek gösterdiğiniz halde bazılarının sizi anlamakta inat ettiklerini düşünürsünüz. Bazılarınız bu etki altında, sizi fiziksel ve ruhsal olarak etkileyen iş veya özel yaşam şeklinizi gözden geçirerek, biraz daha kendinize dikkat etmeniz gerektiğini fark edebilirsiniz. Şöyle etrafınıza baktığınızda herkesin sadece kendini düşündüğünü ve sizin ihtiyacınız olduğunda hiç kimsenin yanınızda olmadığını anladığınızda gerginleşebilirsiniz. Hatta bu konuda sinirli sinirli konuşabilirsiniz.

Saat 11:10 itibariyle Yengeç burcunda seyrini sürdürecek Ay, mesleki konularda eskiyle alakalı meselelerin halledilmesi gerekebilir. Etrafınızda bulunan insanlar, sorumluluklarınızı size hatırlatabilir veya günlük hayatın içindeki her şey sizi belirli bir yönde hareket etmeniz için zorlayabilirler.

Şans bir ömür sizden yana olsun. Kalben sevgilerimle,

floor
SON DAKİKA HABERLERİ