MarkaWorld.com
Markaworld

Sevgili Oğlaklar, Saat 03:25 Güneş-Uranüs arasındaki mücadeleci görünüm, kontrolü elde tutabilmek amacıyla kişiliğinizin en güçlü yanlarınızı, sizi başkalarından farklı kılan özelliklerinizi cesurca gösterme hevesinizi işaret ediyor. -Ben ölmedim daha -bunlarla mı yıkılacağım -hadi bakalım görsünler benim kim olduğumu tarzı bir yaklaşımdır bu. Aslında günü bir bütün olarak incelediğimizde görüyoruz ki, bu tarz bir duruşun önemli nedenlerinden biri sorunların bir an önce üstesinden gelmek arzunuzdur.

Saat 08:41-11:10 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. İş hayatınız ile ilgili konular üzerinde yoğunluk çok fazladır. Mantıklı düşünmek pek kolay olmaz. Doyumsuzluk hali söz konusudur. Bazen işe dört elle sarılırsınız bazen de içinizden hiçbir şey yapmak gelmez. İletişim problemleri yaşanabilir. Başkasının ne söyleyeceği önemli değildir. Siz kendi düşüncenizi öne almaktan yanasınızdır.

Saat 09:25 Güneş-Chiron görünümü, bir yandan yakın çevrenizde bulunan kişilerle(kardeş-komşu-yakın akraba) ilişkileriniz ve iletişiminizi güçlü kılmaya çalışırsınız, diğer yandan partnerinizin üzerinizdeki etkisini gözden geçirirsiniz. Hiç kimseyle problem yaşamak istemezsiniz. Elden geldiğince bir terapist gibi onları dinlemeye çalışırsınız. Ancak şu bir gerçek ki asıl ihtiyacınız dinlenilmektir. Birilerine derdinizi anlattığınızda, fikirlerinizi paylaştığınızda, planlarınızdan söz ettiğinizde o kişinin derdinize derman olmasını beklersiniz. Ailenizin varlığı, hassasiyetle üzerinde durduğunuz bir konudur. Geçmişi bırakıp yola devam etmek arzunuz bu etki altında oldukça önem taşır.

Saat 11:10 itibariyle Yengeç burcunda seyrini sürdürecek Ay, sevdiklerinizle aranızdaki iletişimi bir hayli duygusallaştırır. Problem çözmekten ziyade, işlerin kendiliğinden yola girmesini arzularsınız. Güvence gayet kıymetlidir. İş görüşmeleri için uygun bir zamandır. Geleceğinizi garanti altına almak istersiniz.

Şans bir ömür sizden yana olsun. Kalben sevgilerimle,

floor
SON DAKİKA HABERLERİ