MarkaWorld.com
Markaworld

Sevgili Kovalar, Saat 03:25 itibariyle, Yengeç burcunda ilerleyen Güneşin, Uranüs ile mücadeleci görünümüdür. Sizi cesaretlendiriyor. –Hadi artık bir şeyler yapmalısın diyor. Ancak gelişen durumlar, belirsizlikler, durdurucu gözüküyor.

Saat 08:41-11:10 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. İlişkilerde iki yönlü düşünmenizi sağlar. Ancak bu düşünce tarzı, kafanızın karışmasına neden olabilir. Bir yandan özgür olmak istersiniz ancak diğer yandan bağımlısınızdır.

Saat 09:25 Güneş-Chiron görünümü, mal mülk ve parayla alakalı konular üzerinde durmamızı sağlıyor. Paranızı nasıl bir şekilde değerlendirmeniz gerektiğini düşünebilirsiniz. Bazılarınız, finansal açıdan zor durumda olabilir. Bu kişiler iş değişimde bulunarak daha rahat imkanlarda yaşamak isteyebilirler. Bu niyetle önümüzdeki günlerde görüşmeler yapabilirsiniz. Kimileriniz yanlış bir iş dolayısıyla parasızlık çekebilir. Bu enerjiyi olumlu yönde kullanmak için yapılması gereken, geçmişe artık bir sünger çekerek yeniye hevesli bir ruh haliyle başlamaktır. Ancak duygusal düşünmeniz nedeniyle bunu başarmakta zorluk çekebilirsiniz.

Saat 11:10 itibariyle Yengeç burcunda seyrini sürdürecek Ay etkisinde, kısıtlanmaya hiç gelemezsiniz. Size göre, problemlerin altında yatan sebep, iş ortamınızdaki insanların garip tutumları, sanki bilgileri çok fazlaymış gibi hava atmaları, kendilerini dünyanın en bulunmaz kişisi olarak görmeleri nedeniyle oluşmaktadır. Oysaki sizin aklınız, orijinal fikirleriniz bir işletme için son derece önemli ve gerekli şartlardan biridir.

Şans bir ömür sizden yana olsun. Kalben sevgilerimle,

floor
SON DAKİKA HABERLERİ