MarkaWorld.com
Markaworld

Sevgili Koçlar, saat 03:25 Güneş-Uranüs mücadeleci görünümü, bizi isyan etmeye zorluyor. Sizlere tavsiyem olan bitenin ne kadar mantıklı olduğuna her konuda bakmanızdır. Yani üzerinde düşünülmemiş, kendine buyruk şekilde uygulanmaya çalışılan bir plan daha sonra problemlere yol açabilir.

Saat 08:41-11:10 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Bu süre içinde yarım kalan işlerinizi bitirmek kolaydır. Fakat yeni bir işe başlamak, karar vermek, ilerlemek zor olabilir. Benim tavsiyem, etrafınızla olan bağlantınızı bir miktar azaltmanız işinize veya ne ile meşgulseniz o konuya odaklanmanızdır.

Saat 09:25 Güneş-Chiron görünümü, ailenizi ilgilendiren konular üzerindeki güçlü koruma özelliğinizin işaretidir. Onları kollarınız ve kanatlarınızın arasına alma gereği duyabilirsiniz. Böylece kendinizi özel biri olarak hissedersiniz. Bu görünüm, ailesinde hasta veya sıkıntıda olan Koçların hassasiyetinin simgesi olduğu gibi, yaptığınız fedakarlıkların kıymetinin bilinmesini istediğinizi de göstermektedir.

Saat 11:10 itibariyle Yengeç burcunda seyrine başlayacak Ay, ailenizle olan ilişkiniz, evinizi ilgilendiren konular ve iç dünyanızdaki güven olgusu bugün son derece önem taşıyabilir.

Şans bir ömür sizden yana olsun. Kalben sevgilerimle,

floor
SON DAKİKA HABERLERİ