MarkaWorld.com
Markaworld

Sevgili İkizler, Saat 03:25 Güneş-Uranüs zorlu görünüm etkisinde, kendimizi güvende hissetmek isteriz. Eğer bizi rahatsız eden konular çözüme kavuşur, aydınlanırsa rahat ederiz.

Saat 15:50 Ay-Uranüs görünüm etkisi altında, duygusal ve ruhsal anlamda güven içinde olmanın yolu, çevrenizle iletişiminizi güçlü tutmaktan geçiyor. Bunu kabul ettiğiniz takdirde günü olumlu şekilde değerlendirebilirsiniz. Yani olayları tek yönlü ele almamanız, mantıklı bir şekilde gözden geçirmeniz ve uyum içinde hareket etmeye özen göstermeniz gerekiyor.

Saat 08:41-11:10 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Yenilik anlamındaki işleri gözden geçirmek, yarım kalan işleri tamamlamak faydalıdır. Bencil düşünmemek lazım. Genelde İkizler insanı, hata yapabileceğini kabul etmek istemez. Ancak birileri size uyarıda bulunursa sakın kulak arkası yapmayınız. Ayrıca başkalarından duyduğunuz bir şeyi kendi düşünceniz olduğunu iddia etmek yerine, size bu fikri sunan kişiye teşekkür ediniz. Bu sizi başkalarının gözünde yükseltecektir emin olunuz.

Saat 09:25 Güneş-Chiron görünümü gerek parasal ve gerekse mesleki konularda hırsınızın yükselmesi ve sorumluluklarınızın artmasıdır. Ayrıca dışarıdan gelebilecek eleştirilere karşı hassas olduğunuzun göstergesidir. Elinizden geldiğince hata yapmamaya özen gösterebilirsiniz. Bu hassasiyetin olumsuz yönde ele alınmaması gerekir. Çünkü bazen, daha başarılı olabilmek için, eksiklerimizi, yanlışlarımızı görmemiz son derece faydalıdır. Kaldı ki bu enerji, sizin hem kendiniz hem de yaşamınızla ilgili konular üzerinde hata yapmaktan kaçındığınızın göstergesidir.

Saat 11:10 itibariyle Yengeç burcunda seyrini sürdürecek Ay etkisi altında, mutluluğunuz ve yarınlarınız adına paranın ne kadar önemli olduğunu her fırsatta dile getirebilirsiniz. Bütçenizle alakalı konularda hassas düşünebilirsiniz.

Şans bir ömür sizden yana olsun. Kalben sevgilerimle,

floor
SON DAKİKA HABERLERİ