MarkaWorld.com
Markaworld

Sevgili Boğalar, Saat 03:25 Güneş-Uranüs mücadeleci görünümü, güven içinde yaşamak için, öncelikle fiziksel ve psikolojik açıdan kendimizi iyi hissetmemizin önemini vurguluyor. Etrafımızdaki gelişmelere bakacağız. Bu gelişmelerin olumlu olması halinde rahatlayacağımız aşikardır. Tam tersi durumda kaygılanırız.

Saat 08:41-11:10 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Satış-alış, komisyon, pazarlama-kredi alımı gibi meselelerde akıllıca düşünmeli, acele kararlar alınmamalıdır. Olayları anlamadan dinlemeden hareket etmeyiniz. Üzerinizde baskı kurmaya kalkışan olursa canınız oldukça sıkılır. -Ne halleri varsa görsünler diyerek kendi dünyanıza çekilebilirsiniz hatta ipleri koparma noktasına gelebilirsiniz. Boşluk saatleri içinde sakin olacağız ve elimizden geldiği kadarıyla beklemede kalacağız. Biliyorum bu oldukça zor. Ancak enerjiler bunu gerektiriyorsa huzurumuz açısından denememiz faydalıdır.

Saat 09:25 Güneş-Chiron görünümü, gerçek manada bir arkadaşa (bu hayat arkadaşı da olabilir) duyduğunuz ihtiyacın göstergesidir. Konuşabileceğiniz, derdinizi paylaşabileceğiniz, güven duyabileceğiniz bu arkadaşla tanışmak size iyi gelebilir. Burada sizin için önemli olan, yaşamsal hedeflerinize varabilmek için dış dünyanın sizi olumlu manada desteklemesidir. İşte bu desteği bir arkadaş, yaren diyebileceğimiz bir dost veya bir sevgili yapabilir. Böylece içsel korkularınızı ve yalnızlığınızı gidermiş olabilirsiniz. Kimi Boğalar uzun zamandır görüşmedikleri bir dostla yan yana gelebilir, sorunlarını giderebilirler.

Saat 11:10 Ay-Yengeç burcu seyri altında sabırlı, işlerinizi düzene koyabilir ve günün geri kalanını olumlu bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Şans bir ömür sizden yana olsun. Kalben sevgilerimle,

floor
SON DAKİKA HABERLERİ