MarkaWorld.com
Markaworld

Sevgili Balıklar, Saat 03:25 Güneş-Uranüs mücadeleci görünümü çok dikkatli bir şekilde hareket etmenin önemini işaret ediyor. Kendimize ait olanları korumak adına verdiğimiz mücadelenin göstergesidir.

Saat 08:41-11:10 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Kafanızın içinde birden fazla konu dönüp durur. Konuşurken, yazışırken çoğu zaman dağılabilirsiniz. Mutlaka bir çözüm yolu bulmalıyım diyerek kendinizi zorlamak yerine önce sorunu net olarak saptamakta yarar var.

Saat 09:25 Güneş-Chiron görünümü, aşk hayatınız, varsa çocuklarınız ve genel olarak yaşamınızla ilgili konularda kendinizi gayet hoş hissedebilirsiniz. Sanatla uğraşan kişiler, eskiye yeni bir soluk getirerek bunu eserlerinde kullanabilirler. Ailevi veya geçmişte yaşanan bazı sorunları, ilişkileri şimdiki bakış açınızla gözden geçirebilirsiniz. Bu yansıma eskiye ait bir ilişkinin kendini hissettirmesi veya eski bir alışkanlığın üzerinizdeki izlerinin hatırlanması anlamına da gelir. Haksızlıklara karşın inancınızı güçlü tutmaya çalışabilirsiniz. Duyarlı ancak bir o kadar kendinizden emin bir şekilde günü değerlendirebilirsiniz.

Saat 11:10 itibariyle Yengeç burcunda seyrini sürdürecek Ay, sezgilerinizin artışı ve sizi taçlandırması anlamına gelmektedir. Bağımlılıklarınızın bir kez daha altını çizerek belirleyeceğiniz gün içinde, bakıcı, koruyucu ve kollayıcı özellikleriniz daha fazla ön planda olacaktır. Aşkta güven olgusu gayet kıymetlenir. Çocuklarla alakalı konularda duyarlısınızdır.

Şans bir ömür sizden yana olsun. Kalben sevgilerimle,

floor
SON DAKİKA HABERLERİ