MarkaWorld.com
Markaworld

Sevgili Akrepler, Saat 03:25 Güneş-Uranüs mücadeleci görünümü, şu andaki sorunların zamanla halledileceğini gösteriyor. Ancak burada bir önemli husus var. Siz değerlerinize sahip çıkmalı ve takipçisi olmalısınız. Şartlar zorlayıcı gibi dursa da, taşlar yavaş yavaş yerine oturacaktır.

Saat 08:41-11:10 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Canınızı sıkan her ne ise gerçekçi bir şekilde düşününüz. Uygulamayı düşündüğünüz ve tamamen geleceğinizi ilgilendiren meseleleri, şu anki mevcut iş koşullarınız çerçevesinde ele almanızdır. Gerçekten ne istediğinize tam olarak cevap veremediğiniz takdirde kafanızın karışacağı açıktır.

Saat 09:25 Güneş-Chiron görünümü, aşk hayatınızla ilgili konular üzerinde tatmin olmak ve kalıcı bir aşk yaşamak istersiniz. Geçmişin tüm tuhaflıklarını geride bırakarak gerçekten hak ettiğiniz bir yaşamın hayalini kurabilirsiniz. Kimileri bir çocuğu olsun ister, bazıları aşkla alakalı bildiği tüm kötü tecrübeleri unutmayı diler, bir kısmınız ise kendini olabildiğince güçlü ifade etmeyi. İstekler böyle bir görünüm altında öylesine güçlüdür ki, kaybetmeyi göze almanız mümkün değildir. Aşk, kanınızda delice akmalı, istekler açıkça belirtilmeli ve mutlaka yerine gelmelidir. Dayanmaya sabrınız yoktur.

Saat 11:10 itibariyle Yengeç burcunda seyrini sürdürecek Ay, ailevi değerlerinizi koruma ve kollama iç güdünüzün yüksek olduğu bugün, isteklerinizi ifade ederken sadece kendi rahatınızı düşünmek yerine, başkalarının da fikrini almak zorunda olduğunuzu biliniz. Bugün dikkat etmeniz gereken konu, öncü gücünüzü bilgilenmek, eğitim, ticaret ve uzmanlaşmak adına yönlendirmeniz ve ilerlemenizdir. Başarılı olmanız gereken alanda karşınıza çıkan zorluklarla mücadele ederken, kimi zaman bireysel isteklerinizi arka plana almanız gerekebilir.

Şans bir ömür sizden yana olsun. Kalben sevgilerimle,

floor
SON DAKİKA HABERLERİ