MarkaWorld.com

Bosch Termoteknik’ten Dubai’deki iş ortakları için eğitim semineri

Bosch Termoteknik’in Dubai’deki projeci ve taahhütçü firmalar için düzenlediği seminerde, şirketin endüstriyel ürün portföyü tanıtıldı ve konuklarla interaktif bir toplantı gerçekleştirildi.

Bosch Termoteknik’ten Dubai’deki iş ortakları için eğitim semineri
02 Aralık 2016 - 14:56 'de eklendi ve 1365 kez görüntülendi.

Bosch Termoteknik, Dubai’deki distribütörü Nils & Abbas firmasıyla birlikte düzenlediği seminerde, bölgedeki projecilere ve taahhütçülere ürün yelpazesinde yer alan endüstriyel ürünleri hakkında detaylı bilgiler verdi. Kempinski Hotel Mall of the Emirates’te gerçekleşen seminere, Dubai’de ve çevre bölgelerde iş yapan projeciler, taahhütçüler ve mühendislerden oluşan yaklaşık 50 kişilik davetli grubu katıldı.

bosch_2

Bosch Termoteknik Ortadoğu Satış Müdürü Mert Kalafatoğlu’nun konuşmasıyla başlayan seminerde, ilk olarak Nils & Abbas firması yetkilisi tarafından şirketin kendi çalışmaları hakkında bilgi verildi. Daha sonra katılımcılara Bosch ürün portföyündeki endüstriyel ürünleri ve yeni trendleri tanıtan bir sunum yapıldı.

Seminerde, Robert Bosch Ortadoğu Genel Müdürü Volker Bischoff’ın yanı sıra Bosch Termoteknik satış ve marka yöneticileri hazır bulundu. Seminerde ayrıca ziyaretçilerin soruları yanıtlandı ve önerileri alındı. Interaktif şekilde gerçekleştirilen sunumlardan sonra birlikte öğle yemeği yenildi ve toplu fotoğraf çekimi gerçekleştirildi.

bosch_3

Seminerde tanıtılan ürünlerden birkaçı şöyle:

Buhar kazanı: Bosch buhar kazanlarının üstün nitelikli ve sürmekte olan başarısının temelini, patentini 1952 yılında almış olduğu üç geçiş teknolojisi oluşturuyor. Buhar kazanın yanı sıra kazan dairesi ekipmanları ile yüksek verimlilik, emniyet ve işletme kolaylığı da sağlanıyor.

Sıcak su kazanı: Bosch 3 geçişli kazan tasarımı, yıllardır sahadaki uygulamalarda kendini kanıtlamıştır. Sıcak su kazanları çeşitli kapasitelerde sunulur ve çoklu kazan sistemi olarak da kullanılabilir.

Kontrol Paneli: Bosch kazan kontrol paneli, endüstriyel kazanlar ile birlikte kullanım için tasarlanmıştır. Kontrol panelleri sistem verilerini takip etmek, brülör kapasitesini ayarlamak ve kazan sirkülasyon pompasını kontrol etmek için birtakım fonksiyonlar sunar.

 

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER