MarkaWorld.com

BonusFlaş, 1 yılda 2.5 milyon kullanıcıya ulaştı!

Türkiye’nin en çok sevilen ve yenilikçi kredi kartı Bonus’un, müşterilerinin hayatını kolaylaştıran ve sektöründe bir ilk olan BonusFlaş uygulaması 1. yılını kutluyor. BonuşFlaş, kullanıma sunulduğu Kasım 2015’ten bu yana geçen 1 yıllık sürede 2,5 milyon kişi tarafından indirilerek ulaşılması zor bir başarıya imza attı. Toplamda 1,2 milyon aktif kullanıcıya ulaşan BonusFlaş’ın 1 yılda gerçekleştirdiği 4.000 kampanyaya 5,8 milyon katılım oldu. Marka işbirlikleriyle ayda ortalama 500 fırsat sunan BonusFlaş’ın toplam görüntülenme sayısı 392 milyon olurken uygulama üzerinden 1,2 milyon finansal işlem gerçekleşti.

BonusFlaş, 1 yılda 2.5 milyon kullanıcıya ulaştı!
25 Kasım 2016 - 8:07 'de eklendi ve 1525 kez görüntülendi.

Kullanıcılar tarafından 50 milyona yakın açılan uygulama, 1. yılında yeni eklenen özellikleriyle Garanti müşterilerinin hayatını daha da kolaylaştırıyor. Kasım ayından itibaren aktif olan özellikler sayesinde BonusFlaş kullanıcıları harcamalarını, bütçelerini ve kart limitlerini daha iyi takip edebiliyor. Kullanıcılar, aylık toplam harcama, tek işlem, ekstre veya en çok harcama yaptıkları sektörler için kendilerine özel bir tutar belirleyerek o tutara ulaştıklarında bilgilendirilerek, harcamalarını kontrol altına alabiliyor; kullanılabilir limitleri belirledikleri tutarın altına düştüğünde bilgilendirilerek, limit yeter mi endişesi yaşamıyorlar.

bonus_flas_2

Konuyla ilgili bilgi veren Garanti Ödeme Sistemleri Dijital Pazarlama ve Ticari Kartlar  Genel Müdür Yardımcısı Çağrı Süzer, “Müşterilerimizin BonusFlaş’a gösterdiği ilgiden büyük mutluluk duyuyoruz. ‘1 yılda 1 milyon kullanıcı’ hedefiyle yola çıktığımız BonusFlaş’ın, 2.5 milyon kişi tarafından indirilmesi bu ilginin en somut göstergesi. Bu sayıda indirmenin, bir bankacılık uygulaması açısından çok büyük bir başarı olduğunu düşünüyoruz. Türkiye’nin en sevilen kredi kartı Bonus’un, Türkiye’nin ilk ve gerçek mil programlı kredi kartı Miles&Smiles’ın, Türkiye’deki tek temsilcisi olduğumuz American Express Card’ın sunduğu ayrıcalıkları cep telefonlarına taşıyan BonusFlaş geçtiğimiz sene bu başarısını ödüllerle taçlandırdı. MasterCard’ın düzenlediği yarışmada Bireysel Kart kategorisinde “Yılın En Yaratıcı ve İnovatif Ürünü” seçildi. Ayrıca Mobil Pazarlama Birliği (MMA) Smarties Ödülleri’nde Müşteri Yaratma ve Yerli Mobil Uygulama kategorilerinde ödülleri kucakladı. Müşterilerimiz, uygulama içerisinde en çok kampanya katılım, kart harcamalarını görüntüleme, peşin yaptıkları işlemleri taksitlendirme ve kredi kartı borç ödeme fonksiyonunu kullanıyor. Yine uygulama içinde yer alan GarantiPay Ödeme Servisi, 200’den fazla e-ticaret sitesinde müşterilerimizin kart bilgilerini paylaşmadan BonusFlaş üzerinden güvenle ve hızla ödemelerini gerçekleştirmelerine imkân vermekte. Türkiye’de ilk defa ve sadece GarantiPay ile Gelir İdaresi Başkanlığı’nın internet sitesi www.gib.gov.tr’den ulaşılan İnternet Vergi Dairesi’nde müşterilerimiz ödemelerini kolayca yapabilmekteler. Müşterilerimizin BonusFlaş’a gösterdiği ilgiye teşekkür ediyor, uygulamanın yeni özelliklerini de severek kullanacaklarına inanıyoruz. Her zaman fark yaratan, değer katan yenilikçi ürün ve hizmetlerimizle müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER