MarkaWorld.com
Markaworld

BEZE Group portföyünde yeni gelişme…

İYM Grup, Kurumsal Yapılanma ve Stratejik İletişim & Yönetim Danışmanlığı konularında BEZE Group ile çalışmaya başladı.

BEZE Group portföyünde yeni gelişme…
12 Haziran 2017 - 11:43 'de eklendi ve 926 kez görüntülendi.

Genç, dinamik ve yeni oluşum İYM Group Kurumsal Yapılanma, Stratejik İletişim, Pazarlama İletişimi, Basın Danışmanlığı ve KSSP konularında BEZE Group ile çalışmaya başladı.

İYM Group bünyesinde; “DR . İlker Manavbaşı Klinik”, “Yasemin Manavbaşı, PhD MBA, Gelişim Enstitüsü” ve “ERC Türkiye” yer alıyor.

Op.Dr.Y.İlker Manavbaşı da “Yeni bir oluşum olan grubumuzun vizyonu doğrultusunda BEZE Group işbirliği ile çok faydalı işlere imza atacağımıza inanıyorum” dedi.

İYM Grup Direktörü Yasemin Manavbaşı (PhD MBA), BEZE Group işbirliği ile ilgili olarak; “Genç bir grup olarak yıllara dayalı deneyimleri ve vizyoner yapısıyla BEZE Group ile hedeflerimize, iş planlarımıza doğru yola çıktık. Stratejik danışmanlık, kurumsal yapılanma dahil 360 derece iletişim, pazarlama iletişimi konularında başarılı çalışmalar yapıp, hedef kitlelerimize doğru hizmet vereceğiz” dedi.

BEZE Group Kurucu ve Başkanı Bengü Bilik “Başarılı iki kardeşin oluşturduğu bu genç grupla ilerlemek ekip olarak heyecan veriyor” dedi.

İYM Grup bünyesinde yer alan;

Dr. İLKER MANAVBAŞI KLİNİK; uzun yıllardır estetik, plastik cerrahi alanında başarıyla faaliyet gösteriyor.

ERC Türkiye; ülkemizde toplu taşımada (insan ve yük) AB mevzuatı çerçevesinde rehabilitasyon çalışmaları hızla devam eden demiryollarına dönük hizmet üreten Avusturya / ERC GmbH’ın yetkili danışmanlık ve denetim kuruluşu.

Yasemin Manavbaşı, PhD MBA, Gelişim Enstitüsü; Kurumsal ve Kişisel danışmanlık hizmetleri veriyor.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

ilan
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER