MarkaWorld.com
Markaworld

Bebekler, İstinyePark Baby Disco’da buluşuyor…

Açıldığı günden bu yana ilklere imza atan İstinyePark, 17-18 Haziran tarihlerinde beş yaşından küçük çocukları ve ailelerini müziğin ve dansın keyifli dünyasında birlikte vakit geçirmeleri için 80’li yılların diskolarından ilham alınarak tasarlanan İstinyePark Baby Disco’ya davet ediyor.

Bebekler, İstinyePark Baby Disco’da buluşuyor…
14 Haziran 2017 - 11:17 'de eklendi ve 533 kez görüntülendi.

Çocuklu ailelerin vazgeçilmez adresi İstinyePark, 0-5 yaş arası çocukların aileleriyle birlikte müzik ve dans dolu bir hafta sonu geçirebilmeleri için 17-18 Haziran tarihinde ücretsiz olarak açılacak İstinyePark Baby Disco’ya davet ediyor.

Türkiye’de ilk defa düzenlenecek olan İstinyePark Baby Disco’da çocuklar büyük bir disko topu ve rengârenk ışıklarla donatılmış alanda yaşıtlarıyla buluşacak, 80’lerden günümüze uzanan disko parçaları ve çocuk şarkıları ile dans edecek ve müzikal oyuncularından oluşan Baby Disco Team eşliğinde eğlence dolu saatler yaşayacaklar.

istinyepark_2

Tüm detayların 0-5 yaş çocuklara özel olarak düşünüldüğü alanda rengârenk ışıklı dans pisti, ‘Milk Bar’, bebek arabaları için ise ‘Puset Parking’ kısmı olacak. 

17-18 Haziran 2017 tarihlerinde gerçekleşecek İstinyePark Baby Disco’ya tüm bebekli aileleri bekliyoruz!

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

ilan
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER