MarkaWorld.com
Markaworld

Bebeğinizin hassas bakımı için: Wee Baby

Wee Baby, bakım ürünleri kategorisindeki ürünleriyle bebeklerin hijyenik ve sağlıklı temizlenmelerini sağlıyor

Bebeğinizin hassas bakımı için: Wee Baby
21 Nisan 2017 - 10:01 'de eklendi ve 379 kez görüntülendi.

Bebekler, dünyaya geldikleri andan itibaren gelişimleri için özenli ve düzenli bir bakıma ihtiyaç duyarlar. Bunun ilk koşulu da bebeklerin temizliğidir. Bebeklerin sağlıklı gelişimlerini önemseyen Wee Baby, bakım ürünleriyle annelerin gönül rahatlığıyla kullanabileceği ürünler tasarlayıp oluşturuyor.

Islak Havlu Mendil ile yumuşak bir temizleme

Wee Baby ıslak mendilleriyle, bebeklerin hassas cildine uygun pamuklu dokusuyla yumuşak bir temizleme sağlıyor. Parfümsüz ve alkolsüz üretilen ıslak mendiller paraben içermiyor.

wee_3

Saplı Çıt Çıt Makas tırnağı kolayca kavrıyor

Bebek tırnağının güvenle ve hassas kesilmesi sağlıklı bir bakım için şart. El ile uyumlu ergonomik sapıyla ebeveynlerin tırnak makasını rahatça kullanmasını sağlayan saplı çıt çıt makas, tırtıllı gövdesi sayesinde elden kaymayı önlüyor. Ağız yapısının küçük ve kavisli olmasıyla bebeklerin tırnağını kolayca kavrıyor.

wee_4

Tıkanmış burunlara çözüm: Burun Aspiratörü

Bebeklerin tıkanmış burunlarını güvenle temizleyen burun aspiratörü, özel tasarlanmış silikon ucu sayesinde de bebeğin burun içine zarar vermiyor.

Banyo ve sonrasında kullanılabilecek ürünler…

Banyo sırasında kullanılan en önemli gereçlerden biri banyo süngeri. Yumuşak dokusuyla bebeklerin hassas cildine zarar vermeyen banyo süngeri, kolaylıkla durulanıyor ve hızlı kuruyor. Saf pamuktan üretilen ve hijyenik olarak paketlenen kulak çubukları da bebeğinizin temizliğini tamamlamanıza yardımcı olacak bakım ürünlerinden.

Yenidoğan bebeklerde rahatlıkla kullanılabilen fırça tarak seti, bebeğinizin hassas kafa derisine masaj yaparak, canlandırıyor.

wee_2

Bitki özlü pişik kremi ve pudra pişiği önlemeye yardımcı oluyor

Zeytinyağı, badem yağı, papatya ekstresi karışımından oluşan bitki özlü pişik kremi, içerdiği yüzde 15 çinko oksit ve lanolin sayesinde pişik oluşumuna karşı uzun süreli koruma sağlıyor. Bebeklerin tenine kolayca yayılan ve ciltlerini ferahlatan pudra ise, banyodan ya da alt değişiminden sonra ciltte kalan ıslaklığı kurutmak için oldukça ideal.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

ilan
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER