MarkaWorld.com
Markaworld

Bayram sofraları, Myra Bramberg Yemek Odası ile yeniden tanımlanıyor…

Özlenendir bayram ve özlemle beklenendir. En güzel hatıraların ortak durağıdır ve en güzel zamanların o bilindik adresidir. Bayramlar özeldir, bayramları bu kadar özel kılansa bize ait olması ve bizi biz yapmasıdır. İder Mobilya, bizi biz yapan değerlerden ilham alarak bayram sofralarınıza yakışacak bir tasarımla geliyor. Myra Bramberg Yemek Odası ile özlenen o en güzel hatıralara ortak olmaya hazırlanıyor.

Bayram sofraları, Myra Bramberg Yemek Odası ile yeniden tanımlanıyor…
25 Ağustos 2017 - 9:51 'de eklendi ve 373 kez görüntülendi.

Bayram sofralarının en özel misafiri Myra Bramberg Yemek Odası, ahşabın en yalın dokusunu muhteşem doğallığıyla birleştirerek farklı bir deneyim şansı sunuyor. Klasik izler taşıyan stili ve geçmiş zaman göndermeleriyle nostalji rüzgarları estirirken modern dokunuşlarla da geleceğin dekorasyon normlarına dair ipuçları veriyor.

Bayramın özlenen o tanıdık havasını yaşam alanlarına taşıyan Myra Bramberg Yemek Odası, yarattığı modern ve klasik çizgilerle yarattığı mozaik ile sıra dışı bir şıklık yakalıyor. Myra’yı bu kadar özel kılan detay ise serinin dış yüzeyinde kullanılan kaplamadan kulplara kadar her şeyin incelikle düşünülmüş olması…

Her biri birbirinden özel detaylarla yıldızlaşan ve yaşam alanlarının odak noktasını yemek odalarına çeviren Myra Bramberg, fonksiyonel özellikleriyle de işlevsel çözümler sunuyor. Geniş depolama alanı sağlayan konsoluyla evin tüm yükünü üstlenirken camlı vitriniyle en şık aksesuarlarınız için bir sergi alanı oluşturuyor. Tüm bu özellikleriyle dünü ve geleceği bugünde buluşturan Myra Bramberg Yemek Odası, bayram sofralarınızın en özel misafirleri için geliyor.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

ilan
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER