MarkaWorld.com
Markaworld

Baharın coşkusuyla müzik ve lezzeti birleştirin!

12 Mart Pazar sabahı Yeniköy’deki Sait Halim Paşa Yalısı’nda yine harika kahvaltıda yine harika bir grup sizi bekliyor: Çağıl Kaya Quartet!

Baharın coşkusuyla müzik ve lezzeti birleştirin!
08 Mart 2017 - 15:33 'de eklendi ve 898 kez görüntülendi.

Baharın meltemiyle boğazın ışıltılı mavisinin buluştuğu noktadaki Sait Halim Paşa Yalısı’nın pazar sabahı “Cazlı Kahvaltıları” artık vazgeçilmez oldu.

İstanbul Caz Festivali, ODTÜ Caz Günleri, Ege Üniversitesi Kampüste Caz Günleri, Nardis Jazz Club gibi sayısız festival ve konserde müzikseverlerle buluşan Çağıl Kaya 12 Mart Pazar kahvaltısında sahne alıyor. Kaya; kendi projesi “Çağıl Kaya Band” ile Türkiye’nin önde gelen caz müzisyenleri ile konserler veriyor. Çağıl Kaya’nın vokalist olarak yer aldığı Quartet’te gitarda Eylül Biçer, Saksafonda Tamer Temel ve Kontrbasda Matthew Hall yer alıyor.

sait_halim_pasa_2

Çağıl Kaya Quartet müziği eşliğinde güzel bir bahar sabahını kaliteli caz müziği ve son derece özenli, lezzetli kahvaltı ile geçirmek isteyenler Sait Halim Paşa Yalısı’nın tarihi atmosferinde buluşuyor.

Genel Koordinatör Cana Ataç ev sahipliğindeki “Cazlı KahvaltılarSiemens Ev Aletleri’nin sponsorluğuyla devam ediyor.

sait_halim_pasa_2

Sait Halim Paşa Yalısı’nın Executive Şefi Oktay Özgün konukları için daima çok itinayla ve sağlıklı beslenme kurallarına uygun bir kahvaltı menüsü hazırlıyor.

12 Mart Pazar sabahı ailenizle, dostlarınızla Sait Halim Paşa Yalısı’nda Çağıl Kaya Quartet’la, güzel ve kaliteli müzikle buluşun, güne keyifle başlayın.

sait_halim_pasa_3

Ajandanıza not edin lütfen! Rezervasyon için Biletix ve Sait Halim Paşa Yalısı…

Kahvaltı Saatleri: 10.30 – 13.30

Katılım ücreti KDV dahil 125TL

Afiyet olsun… İyi Eğlenceler…

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

ilan
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER