MarkaWorld.com
Markaworld

Babanızı mutlu etme sırası sizde…

Her çocuğun ilk kahramanı babasıdır! Kızların ilk aşkı, erkeklerin ilk öğretmenidir. Sığınılacak liman, hiçbir şeyden korkmadığımız en bilindik adrestir. Varlığıyla güç veren ve kalbinde kocaman sevgisiyle bekleyendir.

Babanızı mutlu etme sırası sizde…
16 Haziran 2017 - 10:18 'de eklendi ve 613 kez görüntülendi.

“Hatırlaman yeter” cümlesiyle yetinen babaları düşünen ve bu özel günde onları mutlu edecek alternatifler sunan İder Mobilya, size Almura Berjer’i öneriyor.

En “baba” hediye İder Mobilya’dan…

Söz konusu konforları olduğunda asla ödün vermeyen babalarımız için tam da aradıkları gibi bir baba koltuğu olan Almura, onu çok rahat ettirecek. Geniş oturumu ve yüksek konforlu kullanımıyla Almura Berjer’i görmeden karar vermeyin.

Farklı dokular ve zengin kumaş seçenekleri

Babaların vazgeçilmezi olmaya hazırlanan Almura Berjer, televizyon meraklısı babalara rahat bir seyir keyfi sunarken şık bir dinlenme ya da okuma alanı oluşturmayı da mümkün hale getiriyor. Üstelik mevcut koltuklarınızla da konbinleyerek evinizde farklı bir tarz yaratma imkanı sunan Almura, rahatlığı ve şıklığı tek bir tasarımda buluşturuyor.

Hayatımızdaki ilklerin sahibi, bazen huysuz, bazen sinirli ama en çok şefkatli babalarımıza Almura Berjer’le bu özel günde sevginizi gösterebilirsiniz.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

ilan
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER