MarkaWorld.com

Ataşehir’in kazançlı ofis projesi; Vogue Business Center

Yüzde 50’si 10 gün gibi kısa bir sürede satılan Ataşehir Vogue Business Center’da satışlar devam ediyor. Son yıllarda iş yaşamının en çok geliştiği bölgelerin başında gelen; finans dünyasının kalbinin attığı Ataşehir’de kazançlı yatırım yapmak isteyenler için Vogue Business Center doğru adres olarak görülüyor.

Ataşehir’in kazançlı ofis projesi; Vogue Business Center
05 Ağustos 2016 - 16:26 'de eklendi ve 1725 kez görüntülendi.

Yüzde 70’i tamamlanan ve Aralık 2016’da teslimlerin yapılması planlanan proje ile ilgili Vogue Business Center’ın Genel Koordinatörü İlker Kaan Özcan, açıklamalarda bulunuyor. “Ataşehir, İstanbul içinde sanki 75 yıllık şehir gibi duruyor oysaki 10 sene önce kuruldu ve öncesinde bölgenin adı bile bilinmiyordu. Ataşehir’de her bütçe için uygun yer bulunabilecek, kozmopolit bir yapı gelişti. Çok sayıda konut projesi olmasına rağmen işyerleri için yeterli proje üretilemedi. Bir gün Ataşehir’de ofis bulmak, çölde su bulmak gibi olacak. Çünkü yer yok. Ataşehir her iki çevreyolunun tam ortasında çok stratejik bir lokasyon. Bugünkü değeri değil 5 sene sonraki değerini düşünmek gerekiyor. Ataşehir’deki yatırımlarda, üretilen projelerin değer kazanma oranı % 50-60 bandında ve bu oran Bağdat Caddesi’nde bile yok” dedi.

vogue_2

Vogue Business Center’ın Genel Koordinatörü İlker Kaan Özcan Ataşehir Vogue Business Center’da kazançlı yatırımın detaylarını anlatmaya devam ediyor;

“Vogue Business Center Projesi tüm Ataşehir bölgesinde bir ilki gerçekleştirdi. Satışta ‘Entegre Emlak Ofisleri’ dönemini başlattık ve 10 günde yüzde 50 satış oranına ulaştık. Daha önce böyle bir satış sistemi uygulanmamıştı. İyi bir entegrasyonla Anadolu Yakası’nın tüm emlak ofislerini ağırladık ve birlikte kazanalım dedik. Projemize çok inanmamıza rağmen bizi bile şaşırtan, çok yüksek bir satış grafiği yakaladık. Biz, Ataşehir’de olmayanı ürettik. Bu bölgede her yerde konut olmasına rağmen ofis açığı bulunuyor. Bizden ofis alan şirketler A+ firmalar. Nihayet istediğimiz metrekarelerde ofis bulduk ve kiradan kurtulduk diyorlar. Sonuçta doğru proje ile doğru satış sistemini birleştirerek bu başarıyı elde ettik.”

vogue_3

“Satmaya kıyamayacağınız bir proje”

İlker Kaan Özcan, “Satışlardan dolayı çok memnunuz. Ataşehir’de 10 günde böyle bir satış grafiği daha önce görülmedi. İsteseydik kısa sürede projenin yüzde 100’ünü satabilirdik ancak gelen yoğun talebi çoklu alımlarla, proje birkaç kişiye gitmesin diye sınırladık. Böylece binada organik bir denge oluştu. Şu anda birçok güçlü firma var ve hepsi oturmak üzere satın aldı.

vogue_4

İlerleyen dönemde şartlar değişebilir ama bizce Vogue Business Center, kullanıcıların satmaya kıyamayacakları bir proje olacak. Eğer mutlaka satacağım diyorsanız aradan 1 sene geçtiğinde kiracı teklifleri yüzünden satamayacaksınız. Kiralamak istemiyorsanız bile her sene bölgesel fiyat artışını gözlemleyince yine bekleyeceksiniz. Çok istiyorsanız değer artışını hesaplar karınızı alır satış yaparsınız tabi ki. Ama sürekli paranız artacak. Kısacası yatırımcı da olsanız oturumcu da bu projeden bir gayrimenkul belki de sizin istediğiniz değer ne ise onu size zevkle sağlayacak. Bu yüzden yatırımcının yüzünü güldüren ender proje ve lokasyon karmasından biridir Vogue Business Center” diye sözlerini noktaladı.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER