MarkaWorld.com
Markaworld

Apollon TV Ünitesi, retro sıcaklığını modern dokunuşlarla evinize getiriyor…

Gün içinde ne yaparsak yapalım gün sonunda hepimiz yorgunluğumuzu televizyonun karşısında atıyoruz… Hal böyle olunca televizyon hem yaşamımızın hem de yaşam alanlarımızın bir parçası haline geliyor. Hem seyir zevkinizi arttıracak hem de evinize şıklık katacak olan TV ünitesi ise İder Mobilya’dan geliyor. Apollon TV Ünitesi, evinizin ve hayatınızın bir parçası olan televizyonlarınızı tamamlamaya hazırlanıyor.

Apollon TV Ünitesi, retro sıcaklığını modern dokunuşlarla evinize getiriyor…
18 Ağustos 2017 - 14:28 'de eklendi ve 282 kez görüntülendi.

Beyazın asil ruhunu ahşabın yalın dokusuyla buluşturan Apollon TV Ünitesi, retro esintileri country tarzla birleştiriyor. Özellikle renklerin yakaladığı eşsiz uyum tasarıma farklı bir enerji katarken özgün ve kreatif dizaynıyla da tercihini cesur tasarımlardan yana yapanlara özel bir tercih sunuyor.

Sade renklere meydan okuyan asimetrik formuyla sofistike bir tavır sergileyen Apollon TV Ünitesi farkı ilk bakışta hissettiriyor. Rafine çizgilerin başrolünü üstlendiği tasarımda diğer bir dikkat çekici özellik ise raf veya kitaplık olarak kullanabileceğiniz bir alanın olması. Öyle ki en şık ev aksesuarlınızı sergileyebileceğiz raf sistemi aynı zaman da şık bir kitaplık olarak da düşünülebilir. Tüm bu fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra şıklıktan da ödün vermeyen Apollon TV Ünitesi, yaşam alanlarının odak noktası olmaya geliyor.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

ilan
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER