MarkaWorld.com

Apartman gürültüsü tarihe karışıyor

Yapı sektöründe 25 yıllık tecrübeye sahip Marmara Yapı A.Ş; Beylikdüzü’nde müstakil girişli bahçe villaları, farklı büyüklükte daire ve dublekslerden oluşan özel bir projeyi, ‘Marmara Konakları’nı hayata geçiriyor. Yaklaşık 8 bin metrekare alan üzerine inşa edilen, 124 konut ve 4 dükkandan oluşan projede ses yalıtımını en üst düzeyde sağlayan asmolen taban döşeme sistemi kullanılıyor. Tabanlarda kullanılan asmolen döşeme üst kat gürültüsünü de son veriyor.

Apartman gürültüsü tarihe karışıyor
28 Kasım 2016 - 10:53 'de eklendi ve 1251 kez görüntülendi.

İstanbul’un en fazla değer kazanan bölgelerinden Beylikdüzü’nde 2018 Temmuz ayında tamamlanması planlanan Marmara Konakları 2+1’den 8+1’e kadar farklı daire seçenekleri sunuyor. Kapalı yüzme havuzu, geleneksel Türk Hamamı, sauna, fitness ve deniz manzaralı seyir terasının yanı sıra çocuklar için oyun alanları ile site anlayışını değiştirmeye hazırlanıyor. Teknik özelikleriylede fark yaratan projede tavan yüksekliği 3.20 metre olarak yapılıyor. Yüksek tavanlı ferah daireler aile konseptiyle birleşiyor ve deniz manzarası ayrıcalığı sunuyor.

marmara_2

Duvarlarda Özel Nevşehir Taşı Kullanılıyor

Marmara Konakları’nın fark yaratan bir diğer teknik özelliği ise asmolen taban sistemi. Ses geçirmeyen bu sistem sayesinde apartman gürültüsü de tarihe karışıyor. Daire tabanları en kalın seviyede oluşturulurken, taban parke döşemelerinde A++ olarak nitelendirilen en kaliteli ürünler kullanılıyor.

marmara_3

Duvarları için Nevşehir’den özel olarak getirilen gaz beton ve blok beton alaşımı sayesinde kışın sıcak, yazın serin bir ortam sunan Marmara Konakları, bu taşlar sayesinde ortama sürekli temiz havanın girmesini sağlıyor. En kalın ısı yalıtım plakalarının kullanıldığı projede enerji tasarrufu da en üst seviyeye çıkıyor.

 

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER