MarkaWorld.com
Markaworld

AND Çocuk Tribünü ile küçüklerden büyük destek…

Anadolu Efes Spor Kulübü resmi partneri AND Gayrimenkul’ün çocuklara basketbolu sevdirmek ve onları sporla tanıştırmak misyonu ile hayata geçirdiği “AND Çocuk Tribünü” Anadolu Efes-Olympiacos maçında kapılarını bir kez daha çocuk misafirlerine açtı.

AND Çocuk Tribünü ile küçüklerden büyük destek…
31 Mart 2017 - 13:31 'de eklendi ve 847 kez görüntülendi.

Basketbol tutkunlarının Turkish Airlines Euroleague’de merakla beklediği Anadolu Efes -Olympiacos maçı, 30 Mart’ta Abdi İpekçi Spor Salonu’nda AND Gayrimenkul ev sahipliğiyle gerçekleşti.

Bu önemli maçı kendilerine ayrılan AND Çocuk Tribünü’nde izleyen çocuklar, Anadolu Efes yıldızlarına muhteşem enerjileri ile güç katarken; dünyaca ünlü basketbolcuları yakından izleme fırsatı yakalayarak farklı bir atmosferi deneyimlediler.

anadolu_efes_4

AND Gayrimenkul ilk konut projesi AND Pastel’de gözettiği çocuk dostu yaklaşımını AND Çocuk Tribünü ile basketbol sahasına taşıdı. Tribünde bu defa Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’ndan (TEGV) çocuk misafirler ağırlandı. Birçoğu ilk kez basketbol maçı izleme şansı yakalayan 150 çocuk, bu heyecanını Euroleague heyecanıyla birleştirerek neşe ve renklerini AND Çocuk Tribünü’nden bütün salona yaydı. Maç öncesinde McDonald’s’ın ikram ettiği lezzetli menülerle enerji toplayan çocuklar, coşkulu tezahüratlarıyla Anadolu Efes yıldızlarına güç verdi.

anadolu_efes_2

AND Çocuk Tribünü ile çocukları sporla tanıştırma misyonlarını gelecekte yapılacak etkinliklerle de destekleyeceklerini belirten ve “Türk basketboluna bir tuğla da biz koyuyoruz’’ diyen AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta, kurdukları çocuk tribünü ile ilgili düşüncelerini ise şöyle dile getirdi: Gerçekleştirdiğimiz bu çalışmalarla çocuklara hayal ettiklerini, hayal ettikleri şekilde yaşamalarını sağlayacak kapılar açmaya çalışıyoruz. Bir gayrimenkul firması olarak, çocukların hayal gücünü destekleyecek ortamlar yaratmaya katkı sağlayan projeler üretiyoruz. AND Çocuk Tribünü de bu projeler içerisinde en güzel örneklerden biri. Spor, sanat ve eğitim odağında yaptığımız her yeni çalışmayla bu değerli hedefimizi gerçekleştirmeye gayret gösteriyoruz. Kendimize edindiğimiz bu misyonla ve yaptığımız çalışmalarla çocukların mutlu olduğunu görmek ve onlara kapılar açmak bizim için her şeyden daha değerli bir geri dönüş oluyor.”

anadolu_efes_3

Anadolu Efes Spor Kulübü Genel Direktörü Alper Yılmaz ise AND Çocuk Tribünü ile ilgili düşüncelerini şu şekilde paylaştı:

“Anadolu Efes Spor Kulübü olarak eğlenceli ve coşkulu maç deneyimimiz ile Türkiye’deki basketbol sevgisini güçlendiriyor, Anadolu Efes maçlarını sporseverlerin iyi vakit geçirebilecekleri bir spor olayı haline getiriyoruz. Sektöründe lider partnerimiz AND Gayrimenkul ile birlikte hayata geçirdiğimiz AND Çocuk Tribünü de maçımıza farklı bir değer kattı. Çocuk taraftarlarımızın oyuncularımıza maç boyunca verdikleri destek, gücümüzü ortaya koymamıza katkı sağladı. Özellikle çocuklarımızın maçlarımıza gelip takımımızı desteklemesi bizi sevindiriyor. Gelecek dönemde de AND Gayrimenkul ile birlikte ülkemizdeki basketbol sevgisini daha üst seviyeye çıkaracak ve çocuklarımızı kulübümüzün sunduğu nezih basketbol kültürüyle buluşturacağız.”

Maç, Anadolu Efes’in 77- 69’luk galibiyeti ile sonuçlandı.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

ilan
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER